e-mail: hasło:
e-mail: hasło:

REJESTRACJA

Nazwisko:   [!]
Imię:   [!]
E-mail:   [!]
Powtórze E-mail:   [!]
Hasło (do KSB):   [!] min. 6 znaków
Powtórz Hasło:   [!]
[!]  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych w celu korespondencji z Korespondencyjną Szkołą Biblijną w B-B. Dane te są poufne i nie będą udostępniane innym podmiotom. Zapoznałem się z zasadami przetwarzania danych osobowych w naszej Szkole. (Polityka prywatności) (wymagane do rejestracji)

Zwróć uwagę na::: [!] - pola wymagane.

:: Dane z pól: E-mail oraz Hasło    zapamiętaj lub zapisz, ponieważ    będą ci potrzebne podczas    logowania (wejścia do systemu).

:: W pole E-mail wpisz twój prawdzi wy e-mail, w przeciwnym wypadku    nie będzie możliwa korespondencja    z tobą, a więc udział w kursach.

Zmieniamy się dla Was!

Ruszyła nowa odsłona strony. Mamy nadzieję, że ułatwi przeglądanie i korzystanie z kursów. Nieustannie pracujemy nad dalszymi udogodnieniami.

- Zespół KSB
Jestem bardzo wdzięczna za możliwość brania udziału w kursach. Jest to dla mnie bardzo ważne. Całe życie byłem zły. Karą za to jest 10 lat więzienia. Nie chcę już kraść i pić alkoholu. Pragnę żyć jak normalny człowiek

- Zygmunt.
Dziękuję za kurs "Odkrycia". O Boże, jak cudowna jest Biblia! Coraz lepiej ją poznaję, nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie. Przeżywam prawdziwe odkrycia miłości i łaski Bożej.

- Celina
Odkąd Pan Jezus został moim Przyjacielem, Obrońcą, Drogowskazem, Bratem i Ojcem, nic mnie nie martwi, niczego się nie boję, nie jestem głodny, nie chcę pić alkoholu, palić papierosów i brać narkotyków! Jestem wolny.

- Zbigniew
Wierzę w Jezusa Chrystusa. Moje doświadczenia potwierdzają istnienie Pana Boga, ale moja przygoda z Panem Jezusem trwa dopiero sześć miesięcy. Trudno mi uwierzyć, że ktoś odpuści moje grzechy i będę postrzegany jako zdrowy i kochany Daniel. Ale jedno wiem, że bardzo tego chcę!

- Daniel
Te kursy są rewelacyjne. Wszystkie mnie zachwycają, bo zachwyca mnie całe Pismo Święte. Ukierunkowują moje czytanie Biblii. Dziękuję z całego serca za ogromny wkład pracowników KSB w moją biblijną edukację. Panu Bogu dziękuję, że otrzymałam taką szansę i w modlitwie polecam wszystkich, którzy mieli w tym udział.

- Teresa